Κλειστή εστία δύο όψεων, ατσάλινη κατασκευή με εσωτερική κεραμική επένδυση ECOKERAM ®. Αυτή η εστία μας επιτρέπει να θαυμάζουμε τη φωτιά από δύο διαφορετικούς χώρους. Το τζάμι παραμένει καθαρό ακόμη και μετά από χρήση μερικών ημερών, οι καταναλώσεις είναι χαμηλές και οι αποδόσεις υψηλές. Η κυκλοφορία του ζεστού αέρα γίνεται μόνο με φυσικό ελκυσμό, με τη χρήση των διαθέσιμων kit για την προώθηση του σε παρακείμενους χώρους με δύο εύκαμπτους σωλήνες.
Τεχνικά στοιχεία
N min / max
πλάτος
cm
98
βάθος
cm
67
ύψος
cm
147
ωφέλιμη ισχύς
kW
5/12
κατανάλωση
kg / h
1,6 / 5
απόδοση
%
68
Ø έξοδος καπνού
cm
25
διαστάσεις παροχής εξωτερικού αέρα
cm ²
300
βάρος
kg
343
θερμαινόμενος όγκος
m³
315
40 Χρόνια εμπειρία στην κατασκευή Ψησταριών, Φούρνων & Παραδοσιακών Τζακιών